O SZKOLE

 Szkoła Językowa ESPERANTA rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. Esperanta to szybko rozwijająca się szkoła, która wychodzi naprzeciw wymaganiom współczesnej edukacji. Z roku na rok naszą szkołę wybiera coraz więcej słuchaczy. Niektórzy są już z nami od wielu lat, co sprawia nam ogromną radość, ale jednocześnie zobowiązuje do ciągłego doskonalenia się i unowocześniania bazy szkoły, metod i technik pracy.

 

W naszej szkole uczymy angielskiego i niemieckiego. Na zajęcia zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Oferujemy naukę grupową i indywidualną z dojazdem do klienta.

 

Dla firm oferta szkoleń językowych na zamówienie.
Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych (RIS) nr 2.32/00055/2008. Współpracujemy ze szczecińskimi urzędami i firmami, szkołami i przedszkolami.

 

Zespół wszystkich pracowników szkoły dokłada wszelkich starań, aby zadowolenie naszych słuchaczy dotyczyło całego procesu współpracy z nami – od organizacji, poprzez atmosferę na zajęciach aż do efektywności kształcenia i osiąganych postępów. Nie byłoby naszej szkoły gdyby nie nasi słuchacze. To dla nich jesteśmy, ich potrzeby uwzględniamy przygotowując nasza ofertę, z nimi chętnie spędzamy czas, im pomagamy i wskazujemy najprostsze sposoby dotarcia do celu. I cieszymy się ich sukcesami, w których mamy trochę swojego udziału!

Zapraszamy na bezpłatny test online sprawdzający poziom biegłości językowej. Test dostępny jest w wersji dla dzieci i dla dorosłych.